В своїй діяльності Компанія ЮКТК притримується наступних цінностей: 

 

 ЛЮДСЬКІ

Наші співробітники – наша конкурентна перевага! Ми створюємо такі умови, щоб кожен член нашої команди зміг реалізувати свій особистісний, інтелектуальний і професійний потенціал.

 

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ І НОВАТОРСТВО

Професіоналізм – це фундамент розвитку нашої компанії. Ми постійно інвестуємо в свій професійний розвиток, вдосконалюємо свої знання та навички. Відслідковуючи інновації та останні зміни в ринковому середовищі пропонуємо нові та ефективні рішення для бізнесу наших клієнтів.

 

ОРІЄНТАЦІЯ НА КЛІЄНТА І РОЗУМІННЯ ЙОГО БІЗНЕСА

Ми уважні до потреб наших клієнті, здатні їх передбачати та враховувати. Ми будуємо стосунки з клієнтами на принципах довіри, довгострокової співпраці, взаємної поваги і виконання взятих на себе зобов'язань.

 

ДІЛОВА ЧЕСНІСТЬ І ПОРЯДНІСТЬ

Ми підтримуємо високі етичні норми, що відображають надійність, та відкритість у взаємовідносинах.

 

ЛІДЕРСТВО

Ми ставимо перед собою амбітні цілі і досягаємо їх. Лідерство компанії та лідерство кожного її співробітника рівнозначні і взаємопов’язані, що допомагає нам досягати високих результатів.

 

КОМАНДНА РОБОТА

Ми – єдина команда, і формуємо середовище, у якому люди можуть проявити свої здібності. Кожне рішення, прийняте в процесі роботи, засноване на взаємній повазі, чесності і відкритості, це дозволяє нам знаходити найбільш раціональні та ефективні рішення в короткий термін.

 

 

 

ЮК «Тіберій Корунканій» – на сторожі Ваших інтересів!

  

Щоб почати співпрацю, надішліть нам листа на електронну пошту,
зателефонуйте або відвідайте наш офіс.
093-518-07-11
098-048-04-48