Збережіть сили, кошти та час. Довірте вирішення спірної ситуації професіоналам!

 

Виникаючі конфліктні ситуації та спори із контрагентами можливо вирішити з найменшими тимчасовими і матеріальними витратами за допомогою кваліфіковано підготовлених юристів та адвокатів.

 

Враховуючи терміни розгляду справ у судах України, недосконалість судової системи в цілому, ми рекомендуємо, виходячи з досвіду роботи, вирішити конфлікт на стадії досудового врегулювання спору. Це допоможе Вам заощадити час, гроші і саме основне Ваші нерви!

 

Звернувшись за допомогою до ЮКТК, Ви можете, бути впевненими, що ще на стадії досудового врегулювання спору Ваша правова позиція буде зваженою та правильною. Окрім того, що це дозволить обійтися без розгляду спору в суді, та ще й з допомогою наших досвідчених юристів змоделювати заздалегідь виграшну ситуацію для Вас!

 

Зі своєї сторони ми гарантуємо Вам:

  • Конфіденційність сторін в процесі вирішенні спірної ситуації
  • Збереження ділової репутації та престижу Вашої компанії
  • Змоделювати заздалегідь виграшну ситуацію для Вас
  • Свободу в обранні зручного часу та місця для обговорення та знаходження консенсусу. Більше того, все може бути вирішено за допомогою телефонного зв’язку, інтернету, факсу тощо
  • Прийняття взаємовигідного рішення, яке в подальшому виконується всіма сторонами конфлікту

 

 

У випадку, коли конфліктні ситуації і спори доходять до судового врегулювання, Вашій компанії необхідно залучати фахівців юридичної компанії.

Компанія ЮКТК надає повний спектр юридичних послуг у сфері вирішення спорів у судах та міжнародних арбітражних інститутах. Наші послуги включають в себе весь набір юридичного інструментарію, необхідного для захисту прав та законних інтересів наших клієнтів.

 

В компанії ЮКТК працюють досвідчені фахівці, які за будь-яких умов можуть вирішити найскладніші питання та забезпечити оптимальний вихід Вашого підприємства з непростих фінансово-господарських ситуацій.

 

Захищайте Власний бізнес з ЮКТК!

 

В результаті співпраці з компанією ЮКТК Ви отримаєте:

  • Послуги професійних юристів та адвокатів в будь-який необхідний для Вас час
  • Захист Ваших інтересів
  • Дотримання конфіденційності та збереження комерційної таємниці
  • Економїю часу
  • Концентруєте зусилля на ключових задачах бізнесу

 

 

ЮК «Тіберій Корунканій» – на сторожі Ваших інтересів!

 

Щоб почати співпрацю, надішліть нам листа на електронну пошту,
зателефонуйте або відвідайте наш офіс.
093-518-07-11
098-048-04-48