Статті

 

 

 

 

 

 

Максим Мазур є Партнером та Директором з комунікацій та розвитку ЮК «Тіберій Корунканій», має більше 10років бізнесової та юридичної практики.

Максим с пеціалізується в галузях господарського та цивільного права. Значний досвіт із супроводження правовідносин з оформлення прав власності на об’єкти нерухомості та пов’язаних із їх оформленням дій - супроводження великої кількості угод по купівлі - продажу нерухомості та земельних ділянок, оренди приміщень, отримання грошової оцінки нерухомого майна, оформлення документів в БТІ; отримання декларацій на початок будівельних робіт та Свідоцтв на право власності. Додаткове стратегічне планування дій із складними об’єктами.

Окрім цього, Максим має восьми річний досвід управління будівельною компанією (будівництво комерційної нерухомості) на посаді директора.

Максим з акінчив факультет Менеджменту і маркетингу НТУУ «КПІ», здобув кваліфікацію магістра з менеджментузовнішньоекономічної діяльності та з відзнакою Київський університет ринкових відносин за спеціальністю “Правознавство”, здобув кваліфікацію юриста.

 

Контактна інформація :

+38-067-380-87-78

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

 

Повернутись