Статті

<<<повернутись на попередню сторінку>>> 

 

07.09.2015

 

Повідомлення про прийняття на роботу – нюанси трудових відносин

 

 В липні 2015 році роботодавці нарешті отримали форму повідомлення про прийняття працівника на роботу (надалі – Повідомлення). Та з появою повідомлення виникли нові питання, в яких ми спробуємо розібратися.

 На початку 2015 року були внесені зміни до КЗпП і відповідно до ч.3 ст.24 роботодавець не мав право допускати до роботи працівника без попереднього укладання з ним трудового договору оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

 Адже за порушення норм трудового законодавства передбачено штрафи, і не маленькі. Найбільші штрафи передбачені за порушення роботодавцями фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору в розмірі 30 розмірів мінімальної заробітної плати за кожного працівника, щодо якого скоєне порушення (абз. 2 ч. 2 ст. 265 КЗпП) та на посадових осіб роботодавця в розмірі від 8500,00 до 17000,00 грн. (ч. 3 і 4 ст. 41 Кодексу про адміністративні правопорушення від 07.12.84 р. № 8073-X (далі – КпАП) – встановлено за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору  (1 з ч. 3 ст. 24 КЗпП). Не повідомлення органу фіскальної служби про прийняття працівника на роботу до фактичного його допуску до роботи (2 з ч. 3 ст. 24 КЗпП) штраф на роботодавця застосовується в розмірі однієї мінзарплати (абз. 5 ч. 2 ст. 265 КЗпП) та на посадових осіб роботодавця  - в розмірі від 510,00 до 1700,00 грн. (ч. 1 і 2 ст. 41 КпАП). Хоча накласти штрафи про порушення вимог трудового законодавства може Державна інспекція з питань праці при умові, що буде затверджено відповідний порядок Кабінетом Міністрів України, проте адмінштрафи застосовуються і про них не потрібно забувати.

 У зв’язку із відсутність порядку Повідомлення до 3 липня роботодавці повідомляли ДФС про прийняття працівників на роботу у табл..5 форми№4, яку складали по закінченню місяця. 3 липня 2015 року була повністю опублікована Постанова №413 у бюлетені «Офіційний вісник України». З цієї дати подається Повідомлення власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

- засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.

 Зверніть увагу, що Постанова №413 не містить норми щодо подання повідомлення про прийняття працівників на роботу поштою.

 Сама форма Повідомлення не складна і порядку заповнення її немає. У формі заповнюється найменування страхувальника його код згідно ЄДРПОУ. Передбачено два типи форми: початкове і скасовуюче.  В табличній частині форми вказується:

- категорія особи:1- наймані працівники з трудовою книжкою – це прийняті штатні працівники; 2- наймані працівники без трудової книжки – це зовнішні сумісники;

- Реєстраційний номер облікової картки платника податків тобто ідентифікаційний код працівника;

- прізвище, ім’я, по батькові застрахованої особи;

- номер наказу або розпорядження про прийняття на роботу;

- дата видання наказу або розпорядження про прийняття на роботу;

- дата початку роботи.

 Повідомлення на працівників, які виходять із декретної відпустки або переводять із сумісництва на основне місце роботи чи навпаки або виконують роботи за цивільно-правовим договором подавати не потрібно. 

  

 

 

 Повідомлення про прийняття працівника на роботу можна скачати - тут

 

Підготувала:

 

Головний бухгалтер 

Світлана Чайка

 

 

 <<<повернутись на попередню сторінку>>>