Статті

 

 <<<повернутись на попередню сторінку>>>

                                       

Нагорода «Лідер галузі 2012» 

 

2013 року відбулася чергова церемонія нагородження переможців – підприємств- лідерів національної економіки, організованої Національним бізнес-рейтингом. В кожному секторі економіки були виділені компанії із найвищим коефіцієнтом ефективності.

 

Національний бізнес-рейтинг – це комплексна рейтингова програма, яка визначає справжніх лідерів економіки України виключно на основі офіційних даних Державної статистики. Рейтинг показує дійсну привабливість підприємств для інвесторів, інформує партнерів про стан справ в компанії. Основна мета Національного бізнес рейтингу – визначити та відмітити реальних лідерів бізнесу України, котрі формують ріст економіки та є основою для створення добробуту і соціального захисту всіх громадян України.

 

 

Серед інших, Приватне підприємство «Юридична Компанія «Тіберій Корунканій»» отримало від Оргкомітету Національного бізнес-рейтингу України та Державних органів статистики почесну нагороду та визнано Лідером галузі 2012, що підтверджено Національним Сертифікатом та медаллю «ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2012».

 

 

Так, Компанія «Тіберій Корунканій» посіла восьме місце рейтингу в Київській області серед малих підприємств-лідерів за показником фінансово-господарської діяльності «показники масштабів виробництва та платоспроможності» за основним видом діяльності КВЕД 74.11.2 – Нотаріальна та інша юридична діяльність. Дослідження Національного Бізнес-рейтингу проводиться на основі даних органом Державної статистики даних серед більше ніж 300 000 підприємств.

 

Для Нашої компанії, яка була заснована у 2008 році, це була визначальна подія, оскільки цей рік ми працювали в непростих умовах, викликаних нестабільністю національної економіки. Незважаючи на певний занепад бізнес-активності в цілому, даною нагородою було підтверджено високий кваліфікаційний рівень команди спеціалістів в цілому, її орієнтованість на досягнення позитивних результатів, а також довіру клієнтів до Компанії.

 

 

Додатково слід зазначити та одночасно привітати нашого незмінного лідера, керівника та натхненника – Генерального Директора Компанії «Тіберій Корунканій» Олександра Расторгуєва, якого за особистий внесок у розширення бізнесу, високий рівень організації виробничого та бізнес-процесу, раціональний підхід до корпоративного управління та професіоналізм визнано «Керівником року 2012».

 

 

Компанія «Тіберій Корунканій» вдячна за високу відзнаку, буде продовжувати надавати високо професійні юридичні та консалтингові послуги для своїх клієнтів, не змінюючи своїм цінностям, а також спрямовувати свої зусилля на утримання і зміцнення своїх позицій на ринку.

 

ЮК «Тіберій Корунканій» – на сторожі Ваших інтересів!

                               

 

<<<повернутись на попередню сторінку>>>